דירה דיסקרטית ברמת גן. ללא מתווך

דירה דיסקרטית ברמת גן. ללא מתווך

אחד המיקומים המבוקשים בישראל, רמת גן היא עיר במחוז תל אביב. הוא ממוקם ממש צפונית לתל אביב ואוכלוסייתו מונה כ-200,000 איש. https://nanadiamond.com/city/Discreet-apartments-in-Ramat-Gan.php

רמת גן ידועה בשלל הפארקים והשטחים הירוקים שבה. בעיר יש גם כמה מבתי הספר הטובים בישראל. יש גם שפע של מרכזי קניות וקניונים לבחירה, כמו גם אפשרויות דיור במחירים סבירים.

רמת גן היא עיר במחוז תל אביב בישראל. יש בה 193,700 תושבים. ראש עיריית רמת גן הוא יאיר רביד.

דירה דיסקרטית ברמת גן יכולה להיות קשה למצוא, אבל יש כמה אפשרויות למי שרוצה להתרחק מאור הזרקורים.

רמת גן היא עיר במחוז תל אביב בישראל, וממוקמת ממזרח לתל אביב. רמת גן הוקמה בשנת 1921 כמושבה, יישוב חקלאי. ראש עיריית רמת גן היא יעל גרמן (ממפלגת הליכוד).

האוכלוסייה מונה למעלה מ-220,000 איש.

הדירה להשכרה כפי שמוצגת באתר זה תעלה כ-1,500$ לחודש להשכרה. יש בו חדר שינה אחד וחדר רחצה אחד.

דירה דיסקרטית זו נמצאת ברמת גן והיא זמינה להשכרה. יש בה חדר שינה, סלון ומטבח.

דירה זו ממוקמת בקומה 5 בבניין א', במרכז רמת גן. יש לו מיזוג אוויר ומערכת חימום.

העיר רמת גן ממוקמת במחוז תל אביב בישראל. זהו פרבר של תל אביב, עם אוכלוסייה של כ-230,000 תושבים. רמת גן הוקמה בשנת 1921 והיוותה מרכז לתעשיות ישראליות רבות לרבות מוצרי אלקטרוניקה, טקסטיל וייצור מזון.

רמת גן מציעה מגוון אפשרויות תחבורה ציבורית לתושביה. תחנת הרכבת של העיר ממוקמת בקצה הדרומי של העיר, והיא מתחברת לשאר חלקי ישראל באמצעות מערכת הרכבות הארצית. ישנם גם קווי אוטובוס המשרתים הן את המקומיים והן את הנוסעים מאזורים אחרים של תל אביב וכן מערים שכנות כמו פתח תקווה וגבעתיים.

חלק זה של הכתבה ידבר על

.

הדירה ממוקמת ברמת גן, עיר בישראל. הבניין נמצא בסמוך למרכז העיר ויש לו חניון מקורה, אליו ניתן להגיע באמצעות מעלית. ישנן שתי כניסות לבניין, אחת בכל צד של הרחוב. יש בו אינטרנט מהיר וטלוויזיה בכבלים הזמינים לכל הדיירים.