דירה דיסקרטית בעפולה. החלק הצפוני של העיר

דירה דיסקרטית בעפולה. החלק הצפוני של העיר

עפולה היא עיר בישראל, השוכנת בסמוך לעמק יזרעאל. בעיר מתגוררים כ-45,000 תושבים. היא הוזכרה בתנ"ך כאחת הערים שדוד המלך כבש מידי היבוסים.

יש הרבה דירות להשכרה בעפולה. אחת מהן היא דירה דיסקרטית, אותה ניתן לשכור לפרקי זמן ארוכים או קצרים. דירה זו ממוקמת בקומת הקרקע והיא אינה מאוכלסת על ידי איש בתקופות שבהן היא אינה מושכרת לאורחים.

דירה זו ממוקמת בלב ליבה של עפולה, והיא מקום בו תוכלו לגור בפרטיות. הדירה מרוהטת במלואה, ויש בה כל מה שצריך לשהייה נוחה.

בסלון יש ספה וכורסא, המושלמות למנוחה לאחר יום ארוך. יש גם טלוויזיית LCD ושולחן אוכל עם ארבעה כיסאות, כך שתוכלו ליהנות מהארוחות שלכם עם המשפחה או החברים. במטבח יש את כל מה שאתה צריך כדי לבשל ארוחות טעימות. הוא כולל את כל המכשירים הדרושים כגון מדיח כלים, תנור, כיריים, מקרר עם תא הקפאה ומדיח כלים. יהיה לכם חדר רחצה פרטי משלכם עם מקלחון ושירותים כך שתוכלו להרגיש בנוח במהלך שהותכם כאן.

עפולה היא עיר בצפון ישראל, וזה מקום טוב לחיות בו. יש בה אוכלוסייה של כ-65,000 איש ועם הארכיטקטורה היפה שלה, זהו מקום אטרקטיבי לחיות בו.

הדירות בעפולה לא רק דיסקרטיות אלא גם משתלמות. ניתן למצוא דירות רבות להשכרה בעפולה שהן גם משתלמות וגם דיסקרטיות.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. הוא ממוקם כ-20 קילומטרים מנצרת, וכ-10 קילומטרים מחוף הים התיכון. יש בה אוכלוסייה של כ-60,000 איש.

העיר הייתה מיושבת עוד מהתקופה הפרהיסטורית ונשלטה על ידי אימפריות שונות במהלך השנים. בשנת 1948 הוא נכבש על ידי כוחות ישראליים במהלך מלחמת העצמאות הישראלית.

הדירה הדיסקרטית בעפולה היא פתרון מושלם למי שרוצה להתרחק מההמולה של חיי העיר.

כל הדירות ממוקמות בלב עפולה, עם כל השירותים בקרבת מקום.

עפולה היא עיר במחוז הצפון בישראל. זוהי עיר עתיקה שהייתה מיושבת במשך אלפי שנים והיא אחת הערים העתיקות בעולם המאוכלסות ברציפות.

הוא ממוקם למרגלות הר יזרעאל (יזרעאל), ליד שפכי נהר הירדן. השם עפולה נגזר מהמילה העברית "אפלה", שפירושה "פורה". דירה דיסקרטית בעפולה