דירה דיסקרטית במרכז. החלק הצפוני של העיר

דירה דיסקרטית במרכז. החלק הצפוני של העיר

זוהי דירה דיסקרטית במרכז מוסקבה. הוא ממוקם בקומה השנייה של בניין עם מעלית. הדירה מורכבת משני חדרי שינה, מטבח, סלון וחדר רחצה.

בחדר השינה מיטה זוגית, ארון בגדים ושולחן עבודה. בסלון יש ספה שיכולה לשמש כמיטה לאדם נוסף.

הדירה נמצאת במרכז העיר, ויש בה את כל השירותים שצריך כדי לחיות בנוחות.

הדירה ממוקמת באזור מרכזי מאוד בעיר, מה שאומר שהיא קרובה לכל השירותים והתחבורה הציבורית. יש לה סלון גדול עם מרפסת, שני חדרי שינה עם חדר רחצה צמוד ומטבח עם חלל מגורים פתוח.

דירות דיסקרטיות הופכות פופולריות יותר. הם נותנים מענה לאנשים שצריכים להיות דיסקרטיים לגבי סידורי המגורים שלהם.

דירות אלו מושכרות לרוב לפי שעה או יום, כך שהשוכר לא צריך לדאוג לכל התחייבות. מקרי השימוש הנפוצים ביותר בדירות מסוג זה הם אנשים המטיילים לעתים קרובות ורוצים מקום לינה במהלך נסיעותיהם, או עבור אנשים שעובדים בתעשיית המין וזקוקים למקום מגורים בטוח.

דירה זו קרובה למרכז. הוא ממוקם ברחוב שקט ומציע רמת פרטיות גבוהה. הדירה כוללת שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד, סלון ומטבח.

הסלון בעיצוב חלל פתוח עם חלונות מהרצפה עד התקרה המשקיפים לגינה שמתחת. חדרי השינה מצוידים בארונות בגדים מובנים וישנה גם גישה למתקני הכביסה המשותפים בבניין.

העיר היא דרך מצוינת ליהנות מהזמן מבלי להיות מוטרדים מהמולת העיר. סוג דירה זה יעניק לכם יותר פרטיות מחדר במלון ואפילו תוכלו לבשל את הארוחות שלכם.

דירה זו ממוקמת במרכז העיר, רק כמה דקות מהכיכר המרכזית. זה מושלם למי שרוצה ליהנות מחיים רגועים ודיסקרטיים בסביבה תוססת.

לדירה מטבח פתוח עם כל מכשירי החשמל, שני חדרי שינה וסלון אחד. חלונות חדר השינה משקיפים לרחוב ויש לו גם מקום אחסון נוסף. https://nanadiamond.com/city/Discreet-apartments-in-the-center.php