דירה דיסקרטית ברמת גן. עצת מומחה

דירה דיסקרטית ברמת גן. עצת מומחה

מאמר זה יעזור לכם למצוא מקום מגורים דיסקרטי ברמת גן.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא למצוא מיקום. זה יהיה תלוי אם אתה רוצה להיות קרוב למרכז העיר או לא. אם אתם מחפשים מקום קרוב למרכז העיר, אז אני ממליץ לחפש דירות במרכז רמת גן או אפילו ברמת השרון. אם לעומת זאת, אתם רוצים שקט ושלווה ולא אכפת לכם להתרחק יותר מהעיר, אז יש הרבה אפשרויות בכפר סבא או ברעננה.

יש גם הרבה אפשרויות אם אתה רוצה לשכור דירה עם חבר - אז אם זה משהו שמעניין אותך, אז בבקשה תודיע לי ואני אשלח כמה רישומים בהקדם האפשרי!

הדירה ממוקמת בלב רמת גן, ונמצאת במרחק של מספר דקות הליכה בלבד לתחנת הרכבת. זה מושלם למי שרוצה לגור בשכונה מודרנית, שקטה ובטוחה.

הדירה ממוקמת באזור רמת גן, שהוא פרבר אמיד של תל אביב. הדירה נמצאת בקומה השנייה של בניין, ויש לה מרפסת עם נוף מזרחה. בדירה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח.

דירה המעניקה שקט ופרטיות למי שהכי זקוק לה.

דירה זו ממוקמת ברמת גן, עיר שנמצאת ממש מחוץ לתל אביב. זוהי שכונה בטוחה ושקטה עם גישה נוחה למרכז תל אביב.

בדירה עצמה שלושה חדרי שינה ושני חדרי רחצה. הסלון מרווח והמטבח כולל את כל המכשירים הדרושים. המרפסת משקיפה על הגן, מושלמת למנוחה לאחר יום ארוך.

נגור ב

. הדירה ממוקמת בקומה השנייה של בניין מגורים, וכוללת שלושה חדרי שינה, שני חדרי רחצה ומרפסת.

הדירה מציעה פרטיות רבה לדייריה. הכניסה שלו היא מחלקו האחורי של הבניין, כך שלא יהיו לכם שכנים שתוכלו לראות מהחלונות שלכם.

דירה זו ממוקמת ברמת גן, עיר ליד תל אביב. יש בה שני חדרי שינה, סלון ומטבח. הבניין ממוקם בשכונה שקטה והדירה בעיצוב חלל פתוח עם תקרות גבוהות. https://nanadiamond.com/city/Discreet-apartments-in-Ramat-Gan.php

הדירה זמינה להשכרה ב-1,800$ לחודש.