דירה דיסקרטית בחדרה. תחליף ראוי למלון

דירה דיסקרטית בחדרה. תחליף ראוי למלון

הדירה ממוקמת בלב חדרה. זוהי דירת 3 חדרי שינה אשר שופצה ומרוהטת במלואה על מנת לספק לכם שהות נוחה.

יש לה אזור מגורים בחלל פתוח, הכולל סלון, חדר אוכל, מטבח ואזור משפחתי. חדרי השינה כולם כוללים חדר רחצה צמוד והנכס כולל גם מיזוג אוויר, גינה פרטית וחניה תת קרקעית.

זוהי דירה דיסקרטית בחדרה, ישראל. דירה זו היא אופציה טובה למי שמחפש פרטיות ומעוניין להישאר קרוב למרכז העיר.

הדירה מרוהטת במלואה וכוללת את כל השירותים שאתה צריך. היא מורכבת מחדר שינה אחד, חדר רחצה אחד, מטבח עם כל המכשירים המודרניים וסלון עם טלוויזיה. בבניין שירותי אבטחה 24 שעות ביממה ומתקני חניה.

דירה דיסקרטית בחדרה הינו פרויקט חדש של החברה. הדירות ממוקמות בבניין מודרני עם העיצוב והמתקנים העדכניים ביותר.

הדירות מרווחות, מוארות ומוארות היטב, עם מטבח פתוח ואזור סלון. הם מציעים מגוון שלם של שירותים לרבות אבטחה 24 שעות ביממה, מקום חניה, חדר טלוויזיה ועוד.

מדובר בדירה קטנה ויפה בחדרה. הוא ממוקם בקומה השנייה של בניין מגורים עם מעלית. בדירה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח פתוח. חדר שינה אחד כולל מיטה זוגית ובחדר השינה השני יש שתי מיטות יחיד. יש גם חלל משרדי עם שולחן עבודה וכיסא בסלון שיכול לשמש כחדר שינה שלישי.

דירה זו ממוקמת בחלק הצפוני של ישראל, ממש מחוץ לעיר. זוהי דירה דו-קומתית עם שלושה חדרי שינה, שני חדרי רחצה וסלון גדול. במטבח יש את כל המכשירים והכלים הדרושים לבישול. לדירה גם חצר אחורית עם פינת ישיבה חיצונית.

חדרה היא עיר במחוז חיפה בישראל, וממוקמת לחוף הים התיכון. יש בה אוכלוסייה של כ-100,000 איש.

זה היה יעד פופולרי עבור יהודים מאז המאה ה-19. היא ידועה גם בשם "עיר הוורדים" בגלל מטעי הוורדים וחוות הפרחים שלה. https://nanadiamond.com/city/Discreet-apartments-in-Hadera.php

בשנים האחרונות נרשמה נהירה של מהגרים מרוסיה. זה הוביל לתנופה בכלכלה ובתעשיית התיירות שלה, כמו גם לעלייה במחירי הנכסים ותעריפי השכירות.

ניתן למצוא בדירות-חדרה-ישראל