דירה דיסקרטית ברמת גן. להשכיר דירה

דירה דיסקרטית ברמת גן. להשכיר דירה

דירה זו ממוקמת בלב רמת גן, עיר במחוז תל אביב. הוא בנוי על מגרש פרטי, עם שתי כניסות והרבה מקום חניה. הדירה עצמה מרווחת וכוללת שלושה חדרי שינה, שני חדרי רחצה, סלון ומטבח.

קרבתה של הדירה למרכז רמת גן הופכת אותה לנגישה בקלות בתחבורה ציבורית או ברכב.

דירה זו ממוקמת באזור מגורים ברמת גן, בסמוך למרכז העיר. יש לו כניסה פרטית והוא ממוקם בדיסקרטיות בקומת הקרקע. הדירה מציעה 2 חדרי שינה, חדר רחצה אחד וסלון עם מטבח פתוח.

בסלון מטבח פתוח עם שולחן אוכל ל-4 אנשים בצד אחד וספה הניתנת להפיכה למיטה. שולחן האוכל יכול לשמש כחלל עבודה ולידו שני כסאות. בסלון יש גם שולחן משרדי וכיסא שיכול לשמש לצורכי עבודה או להכנת שיעורי בית לילדים.

בחדר השינה יש שתי מיטות יחיד אותן תוכלו להמיר למיטות זוגיות במידת הצורך, יש גם ארונות בגדים, שידות לילה, שידות ומנורות להארת החלל שלכם בשעות הלילה. בחדר השינה השני מיטת יחיד אחת שתוכל להמיר למיטה זוגית במידת הצורך. יש גם ארון בגדים, שידות לילה, חזה

דירה זו ממוקמת באזור רמת גן, במרחק של 10 דקות בלבד מתל אביב. זה בניין חדש עם מערכת אבטחה 24 שעות ביממה וחניון תת קרקעי.

הדירה כוללת שני חדרי שינה עם חלונות גדולים, סלון ומטבח מודרני. חדר הרחצה כולל אמבטיה ומקלחת נפרדת.

כתבה זו עוסקת בדירה דיסקרטית ברמת גן. הוא ממוקם בשכונה בטוחה ויפה ויש לו נוף מדהים של העיר.

בדירה יש את כל השירותים שצריך כדי לחיות בנוחות, כמו מטבח פתוח, סלון גדול, 2 חדרי שינה ו-2 חדרי רחצה. הבניין כולל גם שירות קונסיירז' 24/7, מצלמות במעגל סגור ושומרים. https://nanadiamond.com/city/Discreet-apartments-in-Ramat-Gan.php

מדובר ב

, עם סלון גדול ומטבח. בדירה שני חדרי שינה ושני חדרי רחצה.

הדירה ממוקמת בקומה השנייה של בניין בן שמונה קומות. יש לו גישה למגרש החניה של הבניין, שיכול להכיל עד שלוש מכוניות. יש לו גם גינה בקומת הקרקע.

דירה דיסקרטית זו ברמת גן ממוקמת בבניין מגורים עם כניסה פרטית. בדירה שני חדרי שינה, שני חדרי רחצה וסלון מרווח.