דירה דיסקרטית בקריות. טיפים למוכר

דירה דיסקרטית בקריות. טיפים למוכר

במדור זה תמצאו מידע על הדירה הדיסקרטית בקרית. מדובר בדירה חדשה הממוקמת באמצע העיר והיא בעיצוב מודרני. בדירה שלושה חדרי שינה ושני חדרי רחצה, כך שהיא מושלמת למשפחה או לשני זוגות שרוצים לגור ביחד.

המחיר של דירה זו מתחיל ב-$850 לחודש.

דירה דיסקרטית זו מושלמת למי שרוצה לגור בקרית מבלי להיות קרוב מדי לעיר. יש לו שטח מרובע קטן והוא ממוקם בשכונת מגורים. הדירה כוללת סלון, חדר שינה, חדר רחצה ומטבחון.

דירה זו מושלמת עבור אלה שצריכים לשמור על סידורי המגורים שלהם בשפל.

כתבה זו עוסקת בדירה דיסקרטית בקרית. הוא תוכנן כדי לספק את מירב הפרטיות למי שצריך. הבניין ממוקם באחת השכונות היוקרתיות בתל אביב ומציע רמת אבטחה גבוהה.

הדירות מרווחות, מפוארות וכוללות את כל השירותים שהייתם מצפים מבניין יוקרתי שכזה. הדירות מצוידות במכשירים וריהוט מודרניים, כמו גם גישה לאינטרנט מהיר, טלוויזיה בכבלים ועוד.

דירה זו מושלמת לכל מי שמחפש את הפרטיות או היוקרה האולטימטיביים בכל הנוגע למצב המגורים שלו.

למי שלא רוצה שהשכנים יידעו על העסק שלו, דירה דיסקרטית בקרית היא המקום המושלם להשכרה.

הדירות הדיסקרטיות בקרית נועדו לענות על הצרכים של אנשים שזקוקים למקום מגורים ועבודה, אבל לא רוצים שישימו לב אליהם. הדירות ממוקמות באזור מגורים ולהן כניסה ראשית הנראית כמו כל בניין דירות אחר. הם אידיאליים לאנשים הזקוקים לפרטיות בזמן שהם עובדים או חיים בישראל.

דירות דיסקרטיות בקרית יכולות להכיל עד שישה אנשים, עם שני חדרי שינה, סלון אחד ומטבח. יש להם גם חלל משרדי שבו אתה יכול לעבוד מהבית או פשוט לקבל קצת שקט ושלווה כשאתה צריך את זה. https://nanadiamond.com/city/Discreet-apartments-in-Kiryat.php

הדירה ממוקמת בבניין מגורים, הכולל מערכת אבטחה 24 שעות ביממה. הדירה בקומה 4 עם מעלית ומרפסת גדולה. בדירה 2 חדרי שינה, 2 חדרי רחצה וסלון.

קרית היא עיר בצפון הארץ. זוהי עיר מעורבת חילונית ודתית עם אוכלוסייה של כ-40,000 תושבים. בעיר יש אזור תעשייה גדול המאכלס מפעלים ועסקים רבים וכן בתי מלאכה קטנים רבים.

דירה זו ממוקמת בקרית וניתן להשכירה לתקופות קצרות או ארוכות טווח.

דירה דיסקרטית זו בקרית היא אופציה מצוינת למי שרוצה לשכור דירה מבלי לחשוף את פרטיו האישיים.

זהו מדור על דירות דיסקרטיות בקרית. מילות המפתח הן דירות דיסקרטיות בקרית.