דירה דיסקרטית בצפון. המלצות המוכרים

דירה דיסקרטית בצפון. המלצות המוכרים

הדירה ממוקמת בצפון העיר. הוא קרוב לרחוב סואן ומוקף במסעדות ובתי קפה. הבניין בן שלוש קומות ובסך הכל ארבע דירות.

הדירה נמצאת בקומה השלישית וכוללת שני חדרי שינה, סלון אחד, פינת אוכל אחת, שני חדרי רחצה ומטבח. חדר השינה בצד ימין כולל חדר רחצה צמוד בעוד שחדר השינה בצד שמאל חולק חדר רחצה עם חדר שינה נוסף. ישנן שתי מרפסות - אחת בכל חדר שינה. https://nanadiamond.com/city/Discreet-apartments-in-the-north.php

זהו מקום מצוין למי שמחפש מקום שקט ופרטי לשהות בו. הדירה ממוקמת בצפון העיר, כך שהיא די רחוקה מהאזורים המרכזיים. זה לא מתאים למי שרוצה להיות קרוב למרכז העיר, אבל אם אתם מחפשים מקום שהוא רחוק מהכל, אולי זה בדיוק מה שאתם צריכים.

הדירה נמצאת בקומה הראשונה וכוללת שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח. יש לו גם שתי מרפסות - אחת בכל חדר שינה - מה שנותן לו תחושה אוורירית. יש הרבה מסעדות בקרבת מקום כמו גם סופרמרקטים, כך שאם אתה רוצה לבשל את הארוחות שלך לא אמורות להיות בעיות.

הבית ממוקם בסביבה שלווה, רק נסיעה קצרה מהעיר.

הבית ממוקם בסביבה שלווה במרחק נסיעה קצר מהעיר.

היא מקום שאליו אפשר ללכת כדי לברוח ולהיות עצמך. המיקום הוא סוד.

אם אתם רוצים להתרחק מההמולה של העיר, זה המקום בשבילכם. מיקומה של הדירה הזו הוא סוד אבל זה שווה את זה.

הדירה ממוקמת בצפון העיר, מדובר בבניה חדשה והיא בעלת מראה דיסקרטי ביותר.

זה סיפור על אדם ששוכר דירה בצפון.

הוא גר בדרום כל חייו, אז הוא מחליט לעבור לצפון. הוא עובר לדירה שקרובה לעבודה, אבל לא מכיר איש באזור. הוא מעולם לא היה כל כך צפונה בעבר והוא מרגיש בודד ומבודד. אבל אז הוא פוגש מישהו בעבודה שמוציא אותו למשקאות אחרי העבודה כל יום והם הופכים לחברים. האיש מבין שהחבר החדש הזה הוא מה שהוא היה צריך כל הזמן, ועכשיו הוא יכול סוף סוף לחיות כאן בשלום.