דירה דיסקרטית בראשון לציון. תחליף ראוי למלון

דירה דיסקרטית בראשון לציון. תחליף ראוי למלון

דירה דיסקרטית בראשון לציון היא קונספט חדש שהציגה דליה הומס. הם מציעים דירת חדר שינה אחד עם כל השירותים של בית יוקרה ויתרונות הפרטיות.

מדובר בפרויקט בלעדי למי שרוצה לגור בשכונה יוקרתית אך לא מעוניין להיראות על ידי השכנים. הדירות ממוקמות בקומת הקרקע והן מגיעות עם גינה פרטית, מקום חניה ואבטחה 24/7.

זוהי דירת שני חדרי שינה עם מטבח וסלון בחלל פתוח. יש לו מרפסת פרטית המשקיפה על ירק הגן, ומציעה שפע של מקום לחנייה. דירה דיסקרטית בראשון לציון

דירה זו ממוקמת בקצה רחוב שקט ללא מוצא, בפאתי ראשון לציון. האזור משרת היטב חנויות, בתי ספר וקווי תחבורה לתל אביב.

הדירה נמצאת בשכונה מאוד בטוחה ושקטה.

לדירה כניסה פרטית ובבניין יש אבטחה 24 שעות ביממה.

הדירה מרוהטת בריהוט פרימיום, שגורם לה להרגיש כמו בבית.

ראשון לציון היא עיר בישראל. הוא ידוע בקרבה לתל אביב, ובקרבה לים התיכון. בעיר מתגוררים כ-160,000 תושבים.

דירה זו ממוקמת בקומה השלישית בבניין מגורים בראשון לציון. לבניין שתי כניסות ויש ארבע דירות בקומה. בדירה עצמה שלושה חדרי שינה, סלון אחד, מטבח אחד עם פינת אוכל, וחדר רחצה אחד עם תא מקלחת ושירותים.

הדירה ניתנת להשכרה ב-1,700 ₪ לחודש. זה כולל את כל השירותים כגון חשבונות מים וחשמל וכן דמי חיבור לאינטרנט.

דירה זו היא אחת הדירות הדיסקרטיות ביותר בראשון לציון. יש לו כניסה פרטית וחצר פרטית. החלק הפנימי של הדירה מציע סלון, חדר אוכל ומטבח בחלל פתוח.

היא מותרות שקשה להשיג. זהו מקום בו תוכלו ליהנות מהטוב משני העולמות וליהנות מחברתם של יקיריכם מבלי לדאוג לשפוט.

יש הרבה סיבות מדוע אנשים ירצו לגור בדירה כזו, וכולן תקפות. זה יכול להיות בגלל הבטיחות או הפרטיות שהיא מציעה, או שזה יכול להיות בגלל שהם רוצים לבלות עם המשפחה שלהם בלי שום לחץ מצד זרים. תהיה הסיבה אשר תהיה, דירות אלו מספקות פתרון מושלם למי שמחפש מקום להתקשר אליו.