דירה דיסקרטית. השכרה לטווח קצר

דירה דיסקרטית. השכרה לטווח קצר

זוהי רשימת הדירות הדיסקרטיות הטובות בעולם.

1. בית האגם - בית האגם הינו בית יוקרתי, מבודד ופרטי הממוקם על גדות אגם מוסקוקה. מפלט אקסקלוסיבי זה יאפשר לכם ליהנות מכל מה שיש לאזור היפהפה הזה להציע, תוך הנאה מפרטיות ואנונימיות מוחלטת.

2. שאטו דה לה מוט - שאטו דה לה מוטה היא טירה מהמאה ה-18 עם כרם ומטע זיתים משלה הממוקמת בלב פרובאנס, יעד התיירות הפופולרי ביותר של צרפת. אחוזה זו מציעה לאורחיה חוויה ייחודית באמת עם פרטיות ללא תחרות ובלעדיות למי שרוצה להישאר לבד בסטייל.

3. Villa La Vue - Villa La Vue היא וילה מפוארת הממוקמת על צלע הגבעה המשקיפה על מפרץ סן טרופז בדרום צרפת עם נוף פנורמי של הנמל וקו החוף של סן טרופז, כמו גם על המפורסמת

דירה דיסקרטית היא בית מגורים פרטי המציע פרטיות ואנונימיות. הם מושכרים בדרך כלל לשהייה לטווח קצר. הרעיון של דירה דיסקרטית הפך לפופולרי עם הצגת Airbnb ב-2008.

דירה דיסקרטית מזמינה בדרך כלל ללילה אחד או שניים בכל פעם. הם משמשים לרוב נוסעים עסקיים או אנשים שרוצים לבלות את החופשות שלהם בצורה אנונימית, מבלי שיזהו אותם או בלי צורך באינטראקציה עם אורחים אחרים.

דירה דיסקרטית היא מקום שבו אפשר לחיות מבלי לחשוף את זהותם.

דירה דיסקרטית היא מקום שבו אפשר לחיות מבלי לחשוף את זהותם. זה ידוע גם כבית בטוח או מיקום בטוח. הוא משמש לעתים קרובות על ידי אנשים שצריכים להסתתר מהחוק, כמו פושעים ואלה המבוקשים מסיבות פוליטיות.

ניתן לשכור דירה דיסקרטית לפרקי זמן קצרים, בדרך כלל לכמה שבועות או חודשים לכל היותר, והיא אינה מצריכה כל מידע אישי שיסופק על ידי השוכר.

דירה דיסקרטית היא מקום שאליו אנשים יכולים ללכת ליהנות מהזמן שלהם עם בן/בת זוג מבלי לדאוג להיראות או לדאוג שהשכנים יגלו זאת. דירה דיסקרטית

אחת התכונות החשובות ביותר של

היא שיהיה קל להיכנס ולצאת ממנה. זה צריך להיות גם מספיק מקום לשני אנשים מבלי להרגיש צפוף.

הדירה הדיסקרטית היא סוג של נכס להשכרה המציע פרטיות לשוכריה. דירות אלו מושכרות בדרך כלל לטווח קצר ובדרך כלל כוללות שירותים כגון חניה, כביסה ותכונות אחרות שאינן זמינות בדירות סטנדרטיות.

כמה מהסיבות העיקריות שאנשים שוכרים דירות אלו הן משום שהם מאפשרים להם לשמור על הפרטיות שלהם בזמן שהם בעיר לעבודה או ללימודים. השוכרים האלה אולי לא ירצו להיראות עם המשפחה או החברים שלהם בזמן שהם רחוקים מהבית. ייתכן שאחרים מחפשים מקום לשהות בו זמנית עד שימצאו משהו קבוע או סביר יותר.