דירה דיסקרטית בצפון. חלופה לא יקרה למלון

דירה דיסקרטית בצפון. חלופה לא יקרה למלון

דירה דיסקרטית בצפון היא חלל שמיועד לאנשים שמחפשים פרטיות וביטחון. לבניין מסוג זה יש פחות חללים משותפים ויותר דירות פרטיות עם שפע של שירותים.

דירה מסוג זה היא מושלמת למי שרוצה לגור לבד, או למי שרוצה לגור בסביבה שקטה ובטוחה יותר.

דירה דיסקרטית בצפון היא מקום מושלם לבלות בו את החופשה. הוא ממוקם ממש מחוץ לעיר מרכזית ומספק גישה קלה לאטרקציות תיירותיות רבות.

יש בו את כל השירותים הדרושים לשהייה נוחה:

- מטבח מאובזר

- סלון מרווח עם אח

- חדר שינה עם חדר רחצה צמוד

- מרפסת המשקיפה על היער

היא מקום בו ניתן למצוא שקט ושלווה. הדירות מרוהטות בכל השירותים הבסיסיים הנדרשים לשהייה נוחה. הדירות מצוידות היטב גם במתקנים מודרניים כגון אינטרנט אלחוטי, טלוויזיה בכבלים וחיבור לטלפון מה שהופך אותן למושלמות עבור נוסעים עסקיים ונופש.

הדירות ממוקמות ביישוב יוקרתי שנמצא במרחק דקות ספורות מרובע העסקים המרכזי של העיר. מיקומן של דירות אלו מושלם למי שרוצה להישאר קרוב לעיר תוך שהוא נהנה משקט ופרטיות.

הדירה במיקום נחמד מאוד. זה קרוב למרכז העיר ויש לו את כל השירותים שאתה צריך. זה מושלם למי שרוצה להיות באמצע הכל אבל גם רוצה מרחב משלו.

מדובר בדירה בצפון העיר. זהו בניין דיסקרטי ויש לו גינה קטנה אך נעימה מאוד. הדירות כולן במפלס אחד, כך שאינכם צריכים לדאוג לגבי מדרגות. הם גם מרוהטים עם ריהוט ומכשירי חשמל באיכות גבוהה. דירה דיסקרטית בצפון

הבניין ממוקם בצפון העיר ויש לו גינה קטנה שנעים מאוד לבלות בה. כל הדירות הן במפלס אחד כך שלא צריך לדאוג למדרגות או מעליות, מה שהופך אותו קל למי שצריך את הנגישות הזו. הריהוט איכותי ויש אפילו מדיח כלים!

הדירה ממוקמת בצפון העיר, יש לה כניסה דיסקרטית וגינה פרטית.

הדירה ממוקמת בצפון העיר, יש לה כניסה דיסקרטית וגינה פרטית. לבניין מעלית וגישה לחניות.