דירה דיסקרטית בחדרה. חלופה טובה למלון

דירה דיסקרטית בחדרה. חלופה טובה למלון

דירה זו היא בחירה מושלמת לכל מי שרוצה להישאר דיסקרטי. היא ממוקמת בחדרה, שהיא עיר בצפון ישראל. יש בו שני חדרי שינה וחדר רחצה אחד. המטבח מצויד בכל השירותים והמכשירים הדרושים לבישול ואכילה. בסלון יש מרפסת המשקיפה לגינה, שתהווה מקום מדהים להירגע אחרי יום ארוך של עבודה או סיור ברחבי חדרה.

לדירה יש גם חניה פרטית זמינה במקום, שתקל על החזרה הביתה אחרי העבודה או הקניות מבלי שתצטרכו לדאוג למציאת חניה ליד הבית שלכם.

מדובר בדירה דיסקרטית בלב חדרה. הדירה ממוקמת בקומה השנייה של בניין, וזו דירה פרטית עם מרפסת חיצונית.

הדירה כוללת:

- סלון מרווח עם שתי ספות ושולחן אוכל עם ארבעה כיסאות https://nanadiamond.com/city/Discreet-apartments-in-Hadera.php

- מטבח

- חדר שינה

- חדר רחצה אלגנטי

מדובר בדירה דיסקרטית לזוג בחדרה. הדירה נמצאת במרכז העיר, ליד השוק ותחנת האוטובוסים המרכזית. יש בה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח פתוח.

עיצוב הפנים של דירה זו הוא עכשווי עם מגע של אלמנטים כפריים. חדר השינה כולל חדר רחצה צמוד ובקומה השנייה יש מרפסת המשקיפה על הסלון והכניסה לבניין.

דירה דיסקרטית בחדרה היא מקום בו תוכלו ליהנות מהפרטיות שלכם ולהרגיש בבית. זה מקום שבו אתה יכול להיות שקט נפשי ולא לדאוג לאנשים סביבך.

הדירה ממוקמת בשכונה יוקרתית. הדירה ממוקמת בקומה השנייה בבניין עם כניסה פרטית ומעלית.

היא בחירה מושלמת לאנשים שמחפשים מקום להשכרה שלא בולט. מיקום הדירה מושלם למי שמחפש מקום מגורים בסמוך למרכז העיר. היא מתאימה גם למי שמחפש דירה הדורשת תחזוקה מינימלית שכן עברה שיפוץ לאחרונה.

דירה מסוימת זו כוללת שני חדרי שינה, שני חדרי רחצה וסלון. המטבח כולל מכשירים מודרניים ויש גם מרפסת חיצונית עם נוף לים בקרבת מקום.