דירה דיסקרטית בבת ים. כללי השכרה

דירה דיסקרטית בבת ים. כללי השכרה

הדירות בבת ים דיסקרטיות ומספקות מיקום מושלם לכל מי שמחפש מקום לינה.

אנשים שמחפשים מקום לינה בבת ים יכולים למצוא דירה דיסקרטית המספקת להם את המיקום המושלם. הדירות דיסקרטיות ומספקות את המיקום המושלם לכל מי שמחפש מקום לינה.

הדירה הדיסקרטית ממוקמת בבת ים, שנמצאת ממש דרומית לתל אביב. הבניין הוא בניין בן שתי קומות עם ארבע דירות בכל קומה. לכל דירה שני חדרי שינה, חדר רחצה אחד ומטבח. הדירות ממוקמות בשכונה שקטה ושלווה קרוב לחוף הים.

הדירה הדיסקרטית יכולה להיות אידיאלית למי שרוצה לגור בבת ים מבלי שישימו לב.

דירה זו ממוקמת בבת ים ויש לה כניסה דיסקרטית. זוהי דירת שני חדרי שינה עם סלון ומטבח. בבניין יש אבטחה 24 שעות ביממה, ויש חניה בתשלום נוסף.

הדירה שופצה ומרוהטת עם כל מכשירי החשמל, הריהוט והשירותים הדרושים כדי לגרום לה להרגיש כמו בבית.

העיר בת ים היא מקום מגורים פופולרי מאוד בישראל. יש בו את התערובת המושלמת של הטוב משני העולמות - חיי עיר תוססים וחופים יפים.

במאמר זה נדון בכמה אפשרויות דירה דיסקרטיות בבת ים.

חלק זה דן בסוגי הדירות השונים הקיימים בבת ים, ישראל.

דירה דיסקרטית היא דירה המעניקה פרטיות ואנונימיות לתושביה. הוא ממוקם בדרך כלל בבניין עם מעט שכנים ויש לו פרופיל נמוך בתוך השכונה.

מדובר בדירה דיסקרטית מאוד בבת ים.

דירה זו ממוקמת בקומה השנייה, עם מעלית. יש בה סלון וחדר אוכל מרווחים, כמו גם מטבח מאובזר בכל מכשירי החשמל הדרושים. ישנם שני חדרי שינה, אחד מהם כולל חדר רחצה צמוד והשני חולק חדר רחצה עם חדר שינה נוסף. לדירה יש גם מרפסת המשקיפה לים, אליה ניתן להגיע משני חדרי השינה.

דירה דיסקרטית זו ממוקמת בבת ים, ישראל. זוהי דירת חדר שינה אחד עם סלון ומטבח.

הדירה עברה שיפוץ וריהוט מלא. הסלון כולל ספה נוחה, כורסה ומרכז בידור עם טלוויזיה. גם חדר השינה שופץ והוא כולל מיטה זוגית, מגירות, ארון בגדים וחדר רחצה צמוד עם מקלחת.

מדובר בדירה נחמדה בבת ים. הוא ממוקם בקומה השלישית של הבניין וכולל מרפסת המשקיפה לים. הסלון וחדר השינה מופרדים על ידי מסדרון עם מטבח פתוח.

https://nanadiamond.com/city/Discreet-apartments-in-Bat-Yam.php

דירה זו מושלמת למי שמחפש מקום דיסקרטי אך נוח לשהות בו בבת ים. הוא ממוקם בשכונה שקטה וכולל את כל השירותים הדרושים כדי להפוך את השהות שלכם למהנה.