דירה דיסקרטית בצפון. חלופה לא יקרה למלון

דירה דיסקרטית בצפון. חלופה לא יקרה למלון

זוהי דירה דיסקרטית בצפון אנגליה. הוא תוכנן על ידי אדריכלים בלונדון, H.ER.M Architects, בשיתוף עם מעצבת הפנים, Barbara Morgan Design. https://nanadiamond.com/city/Discreet-apartments-in-the-north.php

הדירה ממוקמת בעיירה ההיסטורית קנדל, המונה כ-27,000 תושבים וממוקמת על נהר קנט. בעיירה יש שירותים רבים, כולל חנויות ומסעדות, כמו גם מרכז פנאי ותיאטרון.

הדירה כוללת שלושה חדרי שינה, שני חדרי רחצה וחלל מגורים בחלל פתוח עם מטבח ופינת אוכל. חדרי השינה ממוקמים משני צידי חלל המגורים כדי ליצור פרטיות לאורחים השוהים לילה או עבור חללי חדר שינה לילדים כאשר הנכס משמש כבית משפחה.

יש גם משרד בעל חלל פתוח בקצה אחד של חלל המגורים, אותו ניתן לסגור לפרטיות כאשר אינו בשימוש או לשמש כחדר שינה נוסף לאורחים השוהים לילה במידת הצורך.

הדירה ממוקמת בצפון העיר וזה מקום דיסקרטי.

דירה דיסקרטית בצפון היא פיתוח די חדש. מדובר בקהילה קטנה, אקסקלוסיבית ופרטית המציעה דירות יוקרה להשכרה. הרעיון מאחורי הפרויקט הזה היה ליצור נווה מדבר של בלעדיות בלב העיר, שבו יש מעט הסחות דעת ושפע של שטחים ירוקים.

הדירות מעוצבות מתוך מחשבה על נוחות, כך שהן מציעות שירותים רבים כגון בריכות שחייה, חדרי כושר ושירות קונסיירז' 24 שעות ביממה.

דירה דיסקרטית בצפון היא ביטוי המתאר דירה שלא נראית בקלות לאנשים מחוץ לבניין. זה בגלל המיקום, הגודל והעיצוב שלו.

הביטוי שימש לראשונה על ידי משתמש Reddit ולאחר מכן הפך פופולרי באתרי מדיה חברתית אחרים כמו Tumblr.

דירה דיסקרטית בצפון היא מקום מושלם לאדם שרוצה לחיות בדיסקרטיות.

היא מקום מושלם לאנשים שרוצים לחיות בדיסקרטיות.

זהו המקום המושלם למי שרוצה לשמור על פרטיותם. הדירה ממוקמת בשכונה חדשה ותוססת.

הדירה הדיסקרטית בצפון קרובה לכל מה שצריך, כולל סופרמרקטים וחנויות. יש גם שפע של קישורי תחבורה מה שאומר שקל לך להתמצא בעיר.