דירה דיסקרטית בנהריה. ייעוץ נדל

דירה דיסקרטית בנהריה. ייעוץ נדל"ן

נהריה היא עיר בצפון הארץ. זוהי בירת מחוז נהריה, והעיר הגדולה ביותר בגליל המערבי. בשנת 2017 היו בה 46,700 איש. נהריה נוסדה ככפר עות'מאני בשנת 1878 על ידי עולים מצור. מקור השם במילה הערבית ל"ענף".

נהריה ממוקמת על חוף הים התיכון ליד מפרץ חיפה והר הכרמל. היא דורגה בין עשר הערים המובילות בישראל לאיכות חיים ואוכלוסייתה גדלה במהירות - הכפילה את גודלה בין 1990 ל-2003. דירה דיסקרטית בנהריה

אזור נהריה הוא יעד תיירותי פופולרי, עם חופי הים היפים, הפארקים והיערות. יש בו למעלה מ-50,000 תושבים והוא אחד האזורים הפופולריים בישראל.

יש הרבה דירות להשכרה בנהריה. הם משתנים ממרווחים לקטנים וממפוארים לחסכוניים. המחירים משתנים גם בהתאם לגודל ונוחות הדירה.

נהריה היא עיר חוף במחוז הצפון בישראל. זהו אחד היישובים העתיקים בארץ. דירה זו ממוקמת בנהריה וכוללת 2 חדרי שינה, חדר רחצה וסלון. יש לו גם מרפסת המשקיפה לים.

דירה זו אידיאלית למי שמחפש דירות דיסקרטיות בנהריה, ישראל.

נהריה היא עיר במחוז הצפון בישראל, לחוף הים התיכון. העיר היא אתר עתיק של מגורים אנושיים ונזכרה בתנ"ך בשם "נהריים" ("שני נהרות"). הוא זוהה עם האתר של היום תל אל-פוכריה, השוכן על גבעה ליד שפך נחל עמוד (הוואדי המוביל לעכו).

מאמר זה מדבר על דירה אחת כזו שאנשים יכולים לשכור עבור קצת פרטיות.

דירה זו ממוקמת בנהריה, עיר חוף בצפון הארץ. הדירה עצמה נמצאת בקומה השלישית וכוללת מרפסת המשקיפה לים התיכון. הוא מושלם לכל מי שמחפש

.

הדירה הדיסקרטית בנהריה, ישראל נוצרה עבור אנשים שרוצים ליהנות מהפרטיות והשלווה של בית במיקום יפהפה.

דירה חדשה זו מעוצבת עם כל השירותים שתצטרכו לשהייה נוחה. הדירה כוללת 2 חדרי שינה, חדר רחצה אחד ואזור מגורים בחלל פתוח עם מטבח. לדירה יש גישה לאינטרנט אלחוטי בחינם וטלוויזיה בכבלים.