דירה דיסקרטית בכפר סבא. ייעוץ נדל

דירה דיסקרטית בכפר סבא. ייעוץ נדל"ן

אתר דירה דיסקרטית בכפר סבא, ישראל.

דירה דיסקרטית בכפר סבא היא נכס המרוהט בהתאם לצרכיו של שוכר. יתכן ששוכר מחפש דירה המרוהטת בפריטים הבסיסיים, כגון ריהוט, כלי מטבח ומצעים. שוכרים אחרים עשויים לחפש דירה שכבר מרוהטת עם כל השירותים של הבית.

חלק מהאנשים השוכרים דירות בכפר סבא מעדיפים לשכור דירות דיסקרטיות כי הם לא רוצים שזהותם, או זהות משפחתם, תיחשף בפני הסובבים אותם. ישנם גם אנשים שגרים בכפר סבא אך יש להם בית מגורים שני במקום אחר ושוכרים דירות דיסקרטיות כדי שיהיה להם מקום לינה כשהם מבקרים בכפר סבא מבלי לדאוג כיצד זה ישפיע על הפרטיות של משפחתם.

דירה זו ממוקמת בכפר סבא, עיר באזור השרון, ישראל. זוהי דירה מרווחת וכוללת שני חדרי שינה, סלון ומטבח פתוח. מקום האירוח כולל גם מרפסת עם נוף לגן.

הבניין ממוקם קרוב למרכז העיר ורק רגעים ספורים מקישורי תחבורה כגון תחנות אוטובוס, תחנות רכבת וכבישים מהירים.

דירה דיסקרטית בכפר סבא היא מקום בו תוכלו לשהות ולהרגיש בטוחים. עם הסוג הנכון של הרהיטים והסוג הנכון של הסביבה, אתה יכול להרגיש בבית.

דירה דיסקרטית בכפר סבא היא מקום נהדר לגור בו. זו עיירה קטנה, אבל יש בה הרבה שירותים והיא קרובה לתל אביב. יש לזה גם את היתרון להיות קרוב לשדה התעופה.

המיקום של דירה זו מושלם עבור אנשים שעובדים בתל אביב ורוצים בית שיוכלו לברוח אליו אחרי העבודה. בדירה עצמה שני חדרי שינה, שניהם גדולים ובעלי שפע של מקום ארונות. יש גם סלון, הנפתח למטבח עם אי ביניהם. חדר האמבטיה מרווח ויש שתי מרפסות ממנו - אחת בכל צד של הבניין, כך שלעולם לא תרגישו שאתם מפספסים אור טבעי או אוויר צח.

היא דרך טובה ליהנות מיתרונות המגורים בעיר, תוך שמירה על הפרטיות.

אם אתם מחפשים מקום מגורים דיסקרטי, תגלו שיש דירות רבות ושונות להשכרה. ייתכן שתוכלו למצוא דירה עם כניסה פרטית או כזו שנמצאת בקומה העליונה של הבניין. זה ייתן לך יותר פרטיות ושליטה על מי שנכנס לביתך. דירה דיסקרטית בכפר סבא